Přihlášení

Registrace

deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu casino siteleri casino siteleri casino siteleri casino siteleri casino siteleri casino siteleri bahis siteleri bahis siteleri

KONTAKT

Vinofol, s.r.o. - výhradní dovozce produktů Katlenburger do ČR

Francouzská 375/41 | 60200 Brno-Zábrdovice
IČO26918323 | DIČ CZ26918323

Provozovna: Novosedly 132, 69182
Zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brno oddíl C, vložka 45380

 

Ohledně jakýchkoliv dotazů prosíme o kontaktování zde:

Richard Foltýn ml.
email: obchod@vinofol.cz
tel: +420 606 047 744

 

 


MANAGEMENT

Richard Foltýn

jednatel
e-mail: richard@vinofol.cz
mobil: +420 602 718 625

Lenka Foltýnová

finanční manažerka
e-mail: foltynova@vinofol.cz
mobil: +420 602 718 653

Pavel Foltýn

jednatel
e-mail: pavel@vinofol.cz
mobil: +420 602 583 520

Ing. Zuzana Opluštilová

import/export manažerka
e-mail: zuzana@vinofol.cz
mobil: +420 776 678 741

František Ledvina

technická podpora
e-mail: ledvina@vinofol.cz
mobil: +420 724 034 980

 

DEGUSTAČNÍ SKLEP A OBJEDNÁVKY

Veltlinium 1874

Degustační sklep v Horních Věstonicích

Kristýna Ledvinová

e-mail: veltlinium@vinofol.cz

mobil: +420 601 089 516

Zastoupení v Polsku

Przedstawicielstwo w Polsce:

DOLIUM VINI
ul. Bytomska 18, 42-674 Boniowice
tel. +48 603 617 525
www.winozbeczki.pl
www.facebook.com/winozbeczki/

 

 

ÚČTÁRNA

Marta Prachařová

hlavní účetní
email: vinofol@vinofol.cz
tel: +420 519 521 235

Světlana Kolečkářová

vinařská evidence
email: koleckarova@vinofol.cz
tel: +420 519 521 235 

Zuzana Divišová

fakturace, objednávky
email: divisova@vinofol.cz
tel: +420 519 521 235  

Petra Valášková

účetní pro vinotéky
email: valaskova@vinofol.cz
tel: +420 519 521 235

 

Facebook Instagram